Kullanım Şartları

Tankes Trafik Sistemleri Ltd. Şti.`ye ("Tankes") ait www.tankes.com.tr ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.
 
1-Aksi belirtilmediği sürece site içersinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Tankes`e aittir. Tankes`in lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
 
2-Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Tankes sorumlu kabul edilemez.
 
3-Üçüncü bir siteye Tankes tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Tankes bağlantılarının güvenliğini Tankes kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Tankes sorumlu tutulamaz.
 
4-Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Tankes hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 
5-Tankes yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
 
 

Okunma Sayısı: 2994   |   Güncelleme Tarihi: 24.08.2012
Sayfayı Yazdır


Her hakkı saklıdır 2012 © Tankes Trafik Sistemleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri