Kapasitemiz

Tankes Trafik Sistemleri, trafik ve yol güvenliği ürünleri alanında kapasite ve kalite açısından Türkiye`nin lider trafik şirketi olma hüviyetini taşımaktadır. Kadrosunda alanında yetişmiş mühendis, tekniker, teknisyenler yanında, uzun yıllar boyunca altyapı ve kurulum işlerinde sayısız projeyi zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamış montaj ekibini bulunduran Tankes, personel kalitesiyle de sektöre damgasını vurmuştur.

Rutin proje ve üretim safhalarında çalışmalarını başarıyla yürüten Tankes, aynı zamanda uzman mühendis kadrosunun akademik çalışmalarıyla Trafik mühendisliği alanındaki teorik gelişime ve Türkiye`deki trafik biliminin ilerlemesine katkı sağlamaktadır.

2004 yılındaki 750.000.- TL’lik cirosunu 2007 yılında 8.000.000 YTL`ye ulaştıran Tankes Trafik Sistemleri, kuruluşunda yer alan 4 kişilik ekibini de bugün 50`yi aşan çalışan sayısına ulaştırmıştır. Toplam 3.000 m2 lik üretim tesislerinde Türkiye`nin her noktasında kullanılan trafik ve yol güvenliği ürünlerini üretmektedir. Üretilen bu ürünler birçok özel şirketin portföyünde yer almakta ve Tankes bu şirketlerin güvenilir, dürüst tedarikçisi konumunda bulunmaktadır.

Okunma Sayısı: 4512   |   Güncelleme Tarihi: 29.08.2012
Sayfayı Yazdır


Her hakkı saklıdır 2012 © Tankes Trafik Sistemleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri