Hizmet Anlayışımız

Tankes Trafik Sistemleri olarak, firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Dünyada, hemen hemen tüm pazarlarda rekabetin arttığı, ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı ve marjların düştüğü bir ortamda müşteriye daha etkin ulaşmak, müşterinin isteklerini anlayarak ürün ve hizmetleri bu yönde şekillendirmek firmamız için büyük önem arz etmektedir.

Tankes, gelişen ve kalkınan ülkemize hizmeti vatan borcu bilmek, her türlü kaynak ihtiyacını sağlayarak sürekli gelişmek, koruduğu ve geliştirdiği iş yaşamı ile ilgili prensiplerinden taviz vermeden müşterilerine hizmet vermek amacındadır. Firmamızın öncelikli kriteri ürün "fiyat" ı değil, "kalitesidir”. Sahasında Dünya`nın önde gelen tedarikçileriyle çalışan şirketimiz, müşterilerine güvenilir ve kaliteli malzemeyi en uygun koşullarda tedarik etmektedir.

Doğru ürün seçiminden başlayarak satış sonrası teknik hizmetlere varıncaya kadar müşteri iletişimini "açıklık" ilkesi üzerine tesis eden Tankes, müşterisinin nezdinde "dürüst işletme" kanaatini sürdürmeyi varlık nedeni olarak addetmektedir.

Okunma Sayısı: 3764   |   Güncelleme Tarihi: 29.08.2012
Sayfayı Yazdır


Her hakkı saklıdır 2012 © Tankes Trafik Sistemleri
Kullanım Şartları | Adres ve İletişim Bilgileri