Hizmet Anlayışı ve Kapasite

Tankes Trafik Sistemleri olarak, firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Dünyada, hemen hemen tüm pazarlarda rekabetin arttığı, ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı ve marjların düştüğü bir ortamda müşteriye daha etkin ulaşmak, müşterinin isteklerini anlayarak ürün ve hizmetleri bu yönde şekillendirmek firmamız için büyük önem arz etmektedir.
 
Tankes, gelişen ve kalkınan ülkemize hizmeti vatan borcu bilmek, her türlü kaynak ihtiyacını sağlayarak sürekli gelişmek, koruduğu ve geliştirdiği iş yaşamı ile ilgili prensiplerinden taviz vermeden müşterilerine hizmet vermek amacındadır. Firmamızın öncelikli kriteri ürün "fiyat" ı değil, "kalitesidir”. Sahasında Dünya`nın önde gelen tedarikçileriyle çalışan şirketimiz, müşterilerine güvenilir ve kaliteli malzemeyi en uygun koşullarda tedarik etmektedir.
 
Doğru ürün seçiminden başlayarak satış sonrası teknik hizmetlere varıncaya kadar müşteri iletişimini "açıklık" ilkesi üzerine tesis eden Tankes, müşterisinin nezdinde "dürüst işletme" kanaatini sürdürmeyi varlık nedeni olarak addetmektedir.
 
Kapasite
Tankes Trafik Sistemleri, trafik ve yol güvenliği ürünleri alanında kapasite ve kalite açısından Türkiye`nin lider trafik şirketi olma hüviyetini taşımaktadır. Kadrosunda alanında yetişmiş mühendis, tekniker, teknisyenler yanında, uzun yıllar boyunca altyapı ve kurulum işlerinde sayısız projeyi zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamış montaj ekibini bulunduran Tankes, 
personel kalitesiyle de sektöre damgasını vurmuştur.
 
Rutin proje ve üretim safhalarında çalışmalarını başarıyla yürüten Tankes, aynı zamanda uzman mühendis kadrosunun akademik çalışmalarıyla Trafik mühendisliği alanındaki teorik gelişime ve Türkiye`deki trafik biliminin ilerlemesine katkı sağlamaktadır.
 
2004 yılındaki 750.000.- TL’lik cirosunu 2007 yılında 8.000.000 YTL`ye ulaştıran Tankes Trafik Sistemleri, kuruluşunda yer alan 4 kişilik ekibini de bugün 50`yi aşan çalışan sayısına ulaştırmıştır. Toplam 3.000 m2 lik üretim tesislerinde Türkiye`nin her noktasında kullanılan trafik ve yol güvenliği ürünlerini üretmektedir. Üretilen bu ürünler birçok özel şirketin portföyünde yer almakta ve Tankes bu şirketlerin güvenilir, dürüst tedarikçisi konumunda bulunmaktadır.