Kurumsal

Tankes Trafik Sistemleri, 2002 yılında;
 
• Trafik Sistemleri,
• Sinyalizasyon,
• Yol Güvenliği Ürünleri,
• Güneş Enerjili Sistemler,
• LED’li Sistemler,
• Trafik Levhaları Ürünleri ile
 
Yazılım, Projelendirme Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzerine kurulmuştur. Bu doğrultuda her yıl büyüyen bir kapasiteyle hizmet veren Tankes, bugün sahasında Türkiye`nin önde gelen üretim, proje ve uygulama şirketi konumundadır.
 
Hızla kalabalıklaşan dünyamızda, insanların her an koşuşturdukları, yer değiştirdikleri dikkate alındığında, düzenli, emniyetli, hızlı bir trafiğin taşıdığı önem, herkes tarafından kabul edilecektir. İnsanların istedikleri yere zamanında, güvenli bir şekilde yorulmadan ulaşabilmeleri temel üretim yaklaşımımızdır. Bu yüzden Tankes tesislerinde üretilen her ürün, ergonomik, uzun ömürlü ve işlevsel olma özelliklerini bünyesinde barındırır.
"Trafik" konusunun dünyada ve özellikle ülkemizde büyük bir sorun olma durumu gözönüne alındığında, temel amacımız çözümler sunmak, dünyadaki yenilikleri takip etmek, geliştirmek ve uygulamaktır. Elbette ki bu doğrultuda yaptığımız bütün çalışmalarda insan ve çevre faktörü birinci sırada yer almaktadır.
 
Bugün en büyük övüncümüz karayollarında, şehiriçlerinde, park yerlerinde ve trafiğin yoğun olduğu alanlarda güvenliği sağlayan ürünlerimizin insan hayatına yaptığı katkıdır. Bu yüzden sunduğumuz her çözüme "sadece bir iş" olarak değil, verimliliğin ve performansın maksimuma çıkarılması ile birlikte tehlike riskinin minimuma indirilmesi yaklaşımıyla bakıyoruz. Ulaştığımız noktada bizi farklı kılan en büyük özelliğin "sadece ürün satmak" noktasının çok üstünde, trafik sahasında mühendislik çözümleri sunmak olduğunu söyleyebiliriz. Evet, Trafikle ilgilenenlere, sorunu olanlara istedikleri kaliteli malzemeyi, teknolojik yenilikleri, servis ve bakım hizmelerini sağlamayı TANKES farkıyla taahhüt ediyoruz.
 
MİSYON VE VİZYON
ileri teknolojiyle yüksek verimli ürünler üreterek trafik sistemleri sektöründe marka bilinirliği yüksek bir şirket olmak, artan trafik yoğunluğuna mühendislik ve proje hizmetlerimizle etkin çözümler üreterek, kalıcı ve etkin işler üretmektir.
 
Enerji tasarrufu ve verimliliğinin ön plana çıktığı ürünler üretmek, trafik sorunlarına çözüm yolları sunmak ve bu sorunlarla baş etmek, yüksek teknolojinin kullanıldığı ürünlerin ülkemizde üretilmesini sağlayarak bilgi toplumu olma yönünde çalışmalara katkıda bulunmaktır.